Almeda e dashuruar ”kokë e këmbë”

Almeda mjaft aktive Modelja e njohur shqiptare, e cila është e martuar me aktorin e njohur turk, Toglahan Sayisman, Almeda Abazi është ndër femrat më të bukura...

Befason Nihan, tregon me shumë se ç’duhet në këtë fustan!

Neslihan Atagul tanimë është bërë ikona e bukurisë turke dhe jo vetëm për pamjen e saj po edhe linjat. Shumë marka të njohura botërore në Turqi kanë zgjedhur...

Zbulohen të tjera detaje nga filmi më i ri me protagonist Elcin Sangu dhe...

"Kohë për lumturi" është filmi i cili solli në ekran për herë të dytë Elcin Sangu dhe Baris Arduc. Pas serialit "Dashuri me Qira", dy aktorët na...

Ja cili është aktori turk i cili e fitoi rolin e tij të parë...

"Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të ndjekur të momentit dhe një ndër aktorët më të rinj në moshë është Berkay Hardal, i cili interpreton...

Sulltanesha që i ‘deklason’ të gjitha të mëparshmet, njihuni me Sulltaneshë Nihanin

Jeni mësuar ta shihni me stilin e saj klasik në rolin e Nihanit nga seriali ‘Kara Sevda’. Por, aktorja Neslihan duket që dëshiron ta provojë veten edhe në...

Pritej data e dasmës, por Ozcan Denis përfundon disa herë në spital

Lajmi se së shpejti aktori i serialit “Nusja nga Stambolli”, Ozcan Deniz, do të bëhet baba pushtoi të gjitha mediat pak ditë më parë. Prej më shumë se...

Dyshe suprizuese: Hande Ercel në një klip muzikor me këtë aktor të njohur (VIDEO)

Hande Ercel, aktorja e njohur e "Jete" është bërë pjesë e videoklipit të këngëtarit Demir Yagmur. Hande ka interpretuar në klipin e këngës "Canin Sag Olsun" krah aktorit...

“Icha” shum sexi dhe joshëse në jetën reale

Seriali indian “Uttaran”, është ndër më të shikuarit në vend.   E natyrisht njëra nga personazhet kryesore, aktorja Tina Dutta me rolin e saj si “Icha”, ka fituar zemrat...

‘Kemali’ bën krahasimin e gruas së tij më parë dhe tani (Foto)

Është nga emrat më të përfolur në Turqi, Fahriye Evcen është në kulmin e karrierës.   Në krahë ka aktorin më atraktiv të kinëmatografisë turke, Burakun, e për këtë...

Rikthehet Ezeli, ja kë bukuroshe do të ketë në krah këtë herë (FOTO)

Aktori i mirënjohur turk, Kenan Imirzalioglu përgatitet të rikthehet në ekran në muajin tetor me një serial të bujshëm, që flet për pushtuesin e Kostandinopojës (Stambollit), Sulltan...