video

Pavarsisht Dashuris – Promo Episodi 37

Opsioni 1     Opsioni 2  

Neslihan Atagul shpjegon tatuazhin e shumëpërfolur

Ylli i serialit "Dashuri e pafund" ka dhënë një intervistë për Hurriyet. Ajo ka shpjeguar ndër të tjera tatuazhin e saj të shumëpërfolur!   Pse bërë tatuazh në buzët...
video

Dashuri Bardh e Zi – Episodi 84

Opsioni 1     Opsioni 2  

Motoja e Alp Navruz? Diçka që të gjithë duhet të vlerësojnë!

Aktori i njohur i serialit "Zonja Fazilet dhe të bijat", ka dhënë së fundmi një intervistë ku ka treguar hapur disa nga 'rregullat' e tij.   Alp Navruz shprehet...