Ozcan Deniz na prezanton me djalin e tij me foton më të bukur që mund të shihni sot! - TVseriale.com - Seriale Shqip

Ozcan Deniz na prezanton me djalin e tij me foton më të bukur që mund të shihni sot!

Aktori i njohur u bë baba vetëm pak muaj më parë. Partnerja e tij Feyza Deniz, solli në jetë djalin e tyre të quajtur Kuzey.

Interesi i fansave për të ka qenë tepër i madh. Së fundmi, bashkëshortja e tij ka postuar një foto ku shfaqet në krevat me vogëlushin dhe mund të themi se është një nga fotot më të bukura që kemi parë.

Add Comment