Ngjarje të papritura në serialin “Mos ma lësho dorën”

0

Xhenku e Azra martohen.

Aktualisht  është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Mos ma lësho dorën”. Ata të cilët janë duke e ndjekur po presin se si do të zhvillohet ngjarja tuje.

Shumë intriga do të thuren, e do të hyjnë personazhe të reja të cilat priten të shfaqen epizodë pas epizode. Aktorët e serialit muajin e kaluar kanë përfunduar xhirimet e sezonit të parë. Në këtë sezon Xhenku dhe Azra do martohen, mirëpo dasma e tyre do të përfundojë në një tragjedi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here