Kaq elegant nuk i keni parë asnjëherë Almedën e Tolgën (Foto)

Advertisement

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayismani janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Në profilin e saj në Instagram, Almeda ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me bashkëshortin e saj Tolgahan Sayismanin, që të dy shumë elegant, shkruan lajmi.

Almeda ishte veshur në një fustan të zi, në të cilin vinte në pah linjat e saj prej modeleje, kurse Tolga kishte veshur kostumin bardhë e zi.

Që të dy, duket se ishin nisur në ndonjë dasëm apo event tjetër, por dukeshin për mrekulli dhe morën shumë komente nga ndjekësit.