video

Mollë e Ndalur (Yasak Elma) – Sëshpejti Serial i ri

Opsioni 1  Opsioni 2 Opsioni 3

Janë apo jo të dashuruar në jetën reale, flet aktorja e njohur

Bestemsu Ozdemir dhe Engin Akyurek janë komentuar shpesh në portalet turke se mund të jenë të dashuruar me njëri-tjetrin.   Megjithatë, asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar një...

Xhan Jaman -aktori turk me prejardhje shqiptare feston ditëlindjen

Ja sa vjet ka mbushur sot aktori.   Aktori i njohur turk, Can Yaman i cili së fundmi është i angazhuar si protagonistë në serialin “Erkenci Kus”, feston 29...

Një tjetër çift i njohur turk i jep fund dashurisë disa vjeçare…

Aktorja e serialit "Flakë pasioni" i ka dhënë fund historisë së dashurisë 3 vjeçare.   Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunataç, pas 3 vitesh, duket se nuk e kanë gjetur...

Tuba Buyukustun në qiellin e 7-të!

Tuba Buyukustun dhe Umut Evirgen, janë në fazën më të mirë të lidhjes së tyre.   Duket se çdo gjë po shkon ashtu siç duhet dhe çifti janë mjaft...

Neslihan Atagul sapo na zbukuroi ditën me postimin plot dashuri!

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund" dhe bashkëshorti i saj Kadir Dogulu, kanë lënë pas çdo problem në marrëdhënien e tyre.   Edhe pse kohët e fundit, ata janë...

Mësohet gjinia e fëmijës së çiftit të famshëm

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së parë.   Aktori i cili i dha jetë rolit të Kemajlit në serialin “Kara Sevda”, Burak Özçivit, në vitin 2017 është...

“Savashi” nga “Vajzat e diellit” në jetën reale duket shumë ndryshe

"Savashi" në jetën reale me flokë dhe mjekër më të gjatë   Aktori i njohur turk, Berk Atan i njohur më shumë për rolin e “Savashit” te seriali shumë...

Aktorja e «Zonja Fazilet dhe të bijat» fejohet sipas zakoneve

Kishin premtuar dasëm këtë vit dhe me sa duket e kanë lënë për muajt e verës.   Dje hodhën hapin e parë drejt saj. Bëhet fjalë për aktoren 27-vjeçare...

Prindër për herë të parë, ja si shprehen Burak dhe Fahriye rreth këtij fakti

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen u intervistuan ditën e djeshme nga gazetarët teksa kishin dalë për një shëtitje në Arnavutkoy. Dy aktorët janë në pritje të fëmijës...