Ozge Gurel: «Marrëdhënia jonë është plot improvizime»

«Marrëdhënia jonë është plot improvizime» kështu është shprehur Ozge Gurel mbi lidhjen e saj me Serkan Cayoglu. Çifti i "Stina e qershive" janë më se të lumtur...

Ozcan Deniz do ju bëj të përloteni me këtë dedikim kushtuar djalit të tij...

Ozcan Deniz, aktori i njohur nga "Nusja nga Stambolli" ka ndarë një foto me të gjithë fansat e tij në instagram. Kjo është foto e parë që aktori...

Pas përfundimit të xhirimeve të «Nusja nga Stambolli», Asli Enver vendos të shkojë në...

Murat Boz dhe Asli Enver tronditën të gjithë fansat me lajmin e ndarjes së tyre, vetëm pak përpara martesës. Duket se Asli Enver është tronditur shumë nga kjo...

Foto e aktores së njohur turke nga adoleshenca bën xhiron e rrjetit

Të gjithë ndryshojnë me kalimin e moshës dhe ndonjëherë ndryshimi është shumë i madh. Të këtij mendimi kanë qenë edhe fansat e aktores së mirënjohur turke Berguzal Korel....

Sozia e Fahriye Evcen është një këngëtare e njohur; nuk do t’i dalloni dot

Këngëtarja nga Rumania Otilia duket sikur të ishte e motra e aktores turke Fahriye Evcen. Në fakt, dy vajzat ngjajnë shumë me njëra-tjetren dhe këtë e kanë vënë...

Çagatay Ulusoy, kapet në flagrancë nga policia duke trafikuar drogë…

Aktori i njohur turk, është arrestuar mbrëmjen e djeshme në një aksion policor. Atij i është gjetur një sasi e konsiderueshme kokaine dhe kanabisi. Sipas mediave, Çagatay ishte...

Shihni sa është rritur vogëlushja e ëmbël e «Flakë pasioni»

Defne Yazar është emri i vërtetë i vogëlushes së ëmbël e cila interpreton si Bahar në serialin "Flakë pasioni". Ajo ka lindur më 30 shtator 2014 dhe...

Përpara martesës, Mesut dhe Amine marrin një tjetër vendim!

Të gjithë janë në pritje të ceremonisë martesore të futbollistit Mesut Ozil dhe aktores së njohur turke Amine Gulse. Prej disa vitesh të dashuruar, çifti ka vendosur të...

Hande Erçel dhe Murat nuk ndalen së shprehuri dashurinë!

Aktorja dhe partneri i saj, nuk ngurrojnë asnjë moment të ndajnë me ndjekësit e tyre, momentet romantike që ata kalojnë. Gjatë këtyre ditëve, ajo e ka prezantuar...

“Merjem” shkelë tapetin e kuqë në Festivalin e Kanës

Meryem Uzerli ka qenë pjesë e Festivalit të Filmit në Kanë. Kjo nuk është hera e parë që aktorja turke është pjesë e këtij festivali megjithatë është ndër...