Hande Ercel mbyll rrjetet sociale: «Më keni bezdisur…»

0

Aktorja e njohur e serialit “Jetë” dhe “Perla e zezë”, Hande Ercel i ka thënë jo rrjeteve sociale duke u larguar përfundimisht prej tyre.

Në një intervistë të dhënë në lidhje me këtë, Hande ka pranuar se rrjetet sociale nuk po e linin të ishte vetvetja dhe kjo gjë po kthehej në një shqetësim të madh për të.

“Prej kohësh, nuk po postoja asgjë. Rrjetet sociale nuk të lejojnë të jesh e sinqertë. Gjithnjë e më shumë, ato po na servirin një botë që nuk është reale, kjo gjë po më bezdiste prej kohësh. Preferoj më mirë të jem larg tyre.” – u shpreh ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here