Info, Seriale

“Gylsereni” i bashkohet sfidës, hapje e jashtëzakonshme e shishes

Aspak e vështirë për aktoren turke Kohën e fundit është bërë hit në internet një sfidë e re për ta hapur shishen në mënyra interesante.

Disa e sfidojnë vetën për ta hapur shishen me pantofla dhe disa të tjerë gjejnë mënyra të tjera po ashtu interesante. Ata realizojnë video dhe i publikojnë në mediat sociale. Por, aktorja e njohur turke e cila iu dha jetë shumë roleve në seriale dhe filma, Nurgul Yesilçay hapjen e shishes e bëri në mënyrën më interesante.

43 vjeçarja e publikoi videon që ka xhiruar në llogarinë personale të Instagram-it, hap brumin dhe heq kapakun e shishes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *