Demet Ozdemir tregon eksperiencën e saj nga seriali ku ka luajtur për herë të parë

0

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Demet Ozdemir ka treguar se si është ndjerë në serialin ku ka luajtur për herë të parë.

Demet ka luajtur para gjashtë vitesh në serialin ‘I’ll Give You a Secret’ dhe nuk e ka harruar akoma se si është ndjerë. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka thënë; – “Puna ime e parë, puna ime më e veçantë!”
Kjo tregon se Demet është ndjerë mjaft mirë në atë serial dhe është bërë nostalgjike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here