Një urim ndryshe për Engin Akyürek!

0
26


Ditëlindja e aktorit Engin u festua përtej kufinjve të Turiqisë nga mijëra fansa nga Argjentina, Irani, Spanja, Malajzia dhe shumë shtete të tjera.Fansat e Engin Akyürek dhuruan para për Unicef këtë vit njëlloj si vitin e kaluar për ditëlindjen e aktorit. Donacionet e bëra do tu shpërndahen fëmijëve  të prekur nga pandemia globale e Covid-19.


Aktori preu tortën  e organizuar nga fansat dhe produksioni e tij dhe mori një certifikatë nga Unicef për nismën e ndërmarrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here