Aktorja Hande Ercel po jeton një histori të bukur dashurie me këngëtarin Murat Dalkilic.

Pasi u divorcua nga Merve Bolugur në shtator të 2017, Murat u pa disa herë në shoqërinë e Handes. Tashmë, që ata e bënë publike lidhjen e tyre, nuk kanë asgjë për të fshehur.

“Të udhëtosh me ty” shkruan aktorja në foton e postuar ku të dy duken mjaft të lumtur. Hande dhe Murat kanë udhëtuar drejt Barcelonës për të ndjekur koncertin e Beyonces.

SHARE