Disa nga aktorët më të pëlqyer të Turqisë kanë planifikuar t’i kalojnë së bashku pushimet e verës.

Po flasim për Kenan Imirzalioglu, Cagatay Ulusoy dhe Kivanc Tatlitug. Ata gjenden në gjirin e Aeagen së bashku me të partneret e tyre. Ata kanë vendosur të marrin së bashku një jaht luksoz për tu çlodhur pas punës intensive të një viti.

Aktorët do të qëndrojnë së bashku rreth një javë duke vizituar plazhet më të bukura të vendit të tyre.

SHARE