Pushimet e një prej çifteve më të njohura të showbizit turk kanë qenë vërtet shumë të bukura.

Ata kanë udhëtuar drejt Afrikës, një vend i cili të transmeton shumë energji. Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen kanë ndarë shumë fotografi në rrjetet sociale.

Disa prej tyre nuk i kanë shpëtur syrit kritik të disa fansave që nuk kanë nguruar të shkruajnë. Të tilla komente lidheshin me fotot e mëposhtme.

“Çfarë i keni bërë kësaj kafshe të gjorë vetëm për disa fotografi” – shkruanin disa prej tyre.

SHARE