Në një anketim të fundit të realizuar nga gecce.com, ndjekësit kanë zgjedhur çiftin që mendojnë ata se shkon më shumë me njëri-tjetrit.

Cilat janë më shumë të dashuruar, kuptohen më mirë apo shkojmë më shumë si pamje? Sipas përgjigjeve, vendi i parë u fitua nga Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu me 32.5% të votave.

Në vendin e dytë ishin Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit me 28.5&. Në vëndin e tretë u rendet Serenay Sarikaya dhe Kerem Bursin.

Bize #polaroidgözlükyakışır 💥 @polaroideyewear_tr

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

 

SHARE