Bukuroshja Amine Gulse ka festuar më 30 prill ditën e saj të lindjes.

Duke se ish Miss Turqia është suprizuar që pasi akrepat e orës kanë kaluar 12:00. Ka qenë futbollisti i Arsenalit dhe njëkohësisht i dashuri i Amines, Mesut Ozil ai i cili ka organizuar një festë surprizë për të.

E rrethuar me tullumbaca dhe lule, Amine është ndjerë më se e lumtur në këtë 25 vjetor të saj.
Ajo ka ndarë disa foto në instagramin e saj ku shkruan: “Të falenderoj shumë për surprizën e djeshme dhe të them se të dua shumë Mesut.

I falenderoj të gjithë ata që sot kanë festuar bashkë me mua”

SHARE