Aktorja e njohur Fahriye Evcen ka disa muaj që i ka munguar publikut me ndonjë film apo serial.

31 vjeçarja ka ardhur në ekran vetëm nëpërmjet reklamave për kompani të ndryshme. Sipas shtypit turk, bashkëshorja e Burak Ozcivit ka vendosur të bëjë pak pushim e ti kushtojë më shumë kohë vetes.

Së fundmi, ajo ka vizituar Cape Toën në Afrikën e Jugut. Fotot e aktores në instagram kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente në shumë pak minuta.

#capetown 🎡

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

#capetown 💚

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

#southafrica 🌿

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

 

 

 

 

 

SHARE