Lindja e Mesme është një prej bazave më të mëdha të fansave të serialeve turke.

Rasti më i fundit ku e ka shfaqur vlerësimin e tyre është në murex d’or, një event ku ndahen çmime.

Vlerësimi “Aktorja e huaj më e mirë” ka shkuar për Songul Oden. Songul është një aktore shumë e pelqyer. Ajo u nderua me këtë çmim për interpretimin e saj në serialin “Umutsuz Ev Kadınları”.

Eventi u mbajt në Liban dhe aktorja ishte prezente për të marrë çmimin me të cilin u nderua.

SHARE