Pas ndarjes nga Murat Boz, me të cilin kishte një lidhje 2.5 vjeçare dhe së shpejti do të martoheshin.

Asli nuk kishte bërë më asnjë postim nëpër rrjete sociale apo deklaratë lidhur me këtë çështje. Së fundmi, edhe ajo ka fshirë të gjitha fotot me ish-partnerin, të cilat qëndruar në profilin e saj disa javë pas ndarjes.

Pas kësaj “heshtjeje” virale, Asli më në fund ka vendosur të ndajë diçka me ndjekësit e saj. Ajo ka postuar një video, ku duket se është udhëtuar me makinë për diku.

Si duket, Asli ka pritur që të hiqte ish partnerin nga rrjetet sociale, për t’u ribërë më pas aktive në to. Edhe pse nuk dihet destinacioni i saj, fansat janë shumë të kënaqur që aktorja iu rikthyer rrjeteve sociale.

Günaydın…

A post shared by Asli Enver (@aslienver) on

 

SHARE