Info

Neslihani feston ditëlindjen ja si e uronë bashkëshorti i sajë!!!

Neslihan Atagul sot feston ditëlindjen. Aktorja e njohur turke Neslihan Atagul, e cila u bë e njohur me emrin “Nihan” te seriali turk “Kara Sevda”...

Një histori e re dashurie në showbizin turk, zbuloni aktorët për...

Cansu Dere dhe Engin Ozturk, aktori i njohur i “Shoqëri e lartë”, janë dy emra që po përfliten shumë në showbizin turk.   Shkruhet se dy...

Aktori turk pranon: «Nuk jam përdorues droge, por e kam provuar..»

Është aktor i njohur dhe shumë i talentuar po së fundmi, emri i tij është rradhitur krah shumë aktorëve të njohur në Turqi të...

Trego ti Deti i zi

Seriali ME FAL

KRAHËT E DASHURISË

Nusja nga Stambolli

video

Nusja nga Stambolli – Episodi 161

Opsioni 1 Opsioni 2
video

Nusja nga Stamboli – Episodi 160

Opsioni 1  Opsioni 1

ZONJA FAZILET DHE TE BIJAT

Flakë Pasioni