Pas martesës me “Kemalin”, Fahriye ndryshon këtë gjë…(Foto)

Bukuroshja këtë e ka bërë të ditur përmes profilit të saj në Instagram.   Aktorja turke, Fahriye Evcen e cila javë parë u martua me aktorin Burak Ozcivit i...
video

Fate te Lidhura – Episodi 314

http://www.dailymotion.com/video/x5tc9f5

Hyrremi po sjell markën e saj të parfumit

E gjithë vëmendja te Hyrremi Aktorja turke Meryem Uzerli e njohur te ne si Hyrremi ka udhëtuar drejt Parisit për tu takuar me disa firma atje lidhur me markën...

Ja ku po e kalojnë muajin e mjaltit Buraku dhe Fahriye

Nga dasma në Maldive Ka pak ditë që aktori turk Burak Özçivit i njohur te ne si Kemajli është martuar me aktoren e njohur Fahriye Evcen. Dasma e tyre...
video

Kara Sevda – Episodi 74 Pjesa (Dashuri e Erret 330) Fundi i Serialit

http://www.dailymotion.com/video/x5s8ylo_kara-sevda-episodi-74-pjesa-dashuri-e-erret-330-fundi-i-serialit_shortfilms

Këto janë kunatat e “Kemalit” (Foto)

Aktorja e njohur turke Fahriye Evcen ,e cila konsiderohet si një nga aktort më të bukura të kinematografisë, jetën e saj familjare ka ditur ta mbajë larg...

“Ezel”me vilë në Miami, shuma është marramendëse!

Kenan Imirzalioglu duket se i pëlqen të investoj në pasuri të patundshme. Aktori ka blerë një numër të madh të ndërtesave të vjetra në Stamboll për t’i dhënë...

Mbaron përfundimisht seriali “Kara Sevda”!

Seriali "Dashuri e pafund" ka qenë një nga serialet më të ndjekur si në Turqi, ashtu edhe në shume vende të tjera të Europës. Madje, ai ka...

Ambicie e Verber – Episodi 99

http://www.dailymotion.com/video/x5l2sv9_ambicie-e-verber-episodi-99_shortfilms
video

Mes dy Dashurish – Episodi 112

http://www.dailymotion.com/video/x5kwss4_mes-dy-dashurish-episodi-112_shortfilms