video

Mos u Dorezo – Episodi 138

http://www.dailymotion.com/video/x5x9tx3
video

Trumcaku – Episodi 16

http://www.dailymotion.com/video/x5x9rlh
video

Kara Sevda – Episodi 212 (RTV21)

http://www.dailymotion.com/video/x5x9nnh
video

Jete, Dashuria nuk do fjale – Episodi 54

http://www.dailymotion.com/video/x5x9lml

Ja kur do e shohim sërish në ekran Omerin, yllin e “Dashuri me Qira”

ktori i njohur Baris Arduc fitoi zemrat e të gjithë publikut me rolin e tij si Omer nga seriali “Dashuri me Qira”. Së bashku me bukuroshen flokëkuqe,...

Ju kujtohet Latifa, ja si duket ajo sot (FOTO)

E mbani mend “Klonin”, serial ky që mblodhi shumë shikues para ekranit. I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit,...

Kemali ka “zbehur” famën e gruas?

Ndoshta sot është më e përfolura në mediat rozë në Turqi dhe Ballkan për shkak të dasmës së saj, por Fahriye Evcen nuk është që njihet edhe...