Home » January 31st, 2017 Entries posted on “January, 2017”

Mbretresha e Nates – Episodi 45

January 31st, 2017 | Posted in Mbretresha e Nates,Seriale | Read More »

Seriali ME FAL – Promo Episodi 971

January 31st, 2017 | Posted in Seriale,Seriali ME FAL | Read More »

A e dini se Omeri i Dashuri me qira flet shqip?

Barış Arduç, aktori dhe regjisori turk ka lindur me 1987, pervec akrimit dhe modelingut ai është dhe ambasador i “Life Without Cancer Society” – “ Nje jete pa kancer” në Turqi. Nëse do të kërkoni online për të do të zbuloni disa fakte interesante që e lidhin Baris me Shqipërinë.. Ai lindi në Zvicër dhe […]

January 31st, 2017 | Posted in Info,Seriale | Read More »

A e dini se kush është e dashura e Omerit të “Dashuri me Qira”?

Barış Arduç, aktori dhe regjisori turk ka lindur me 1987, pervec akrimit dhe modelingut ai eshte dhe ambasador i “Life Without Cancer Society” “ Nje jete pa kancer” ne Turqi. Per sa i perket jetes se tij sentimentale, ai duket se nuk shprehet shume e as neper rrjetet sociale nuk publikon asgje ne lidhje me […]

January 31st, 2017 | Posted in Info,Seriale | Read More »

Ask Laftan Anlamaz – Episodi 23

January 31st, 2017 | Posted in Ask Laftan Anlamaz,Seriale | Read More »

Nuk do ta besoni se si duket Asu e serialit “Kara Sevda” në jetën e përditshme

Një vajzë e bukur dhe plot stil. Këto tipare e karakterizojnë aktoren Asu në serialin më të ndjekur dhe të njohur ‘Kara Sevda’ Përveç kësaj aktorja Melisa Pamuk e njohur si Asu edhe në jetën e saj të përditshme mbanë këtë stil kaq të veçantë. Melisa nuk është vetëm një aktore, në 2011 ajo ishte zgjedhur […]

January 31st, 2017 | Posted in Info,Seriale | Read More »

Dashuri e Erret – Episodi 223

January 31st, 2017 | Posted in Dashuri e Erret,Seriale | Read More »

Aktorja e njohur e serialit “Ezel” dënohet me burg

Berrak Tüzünataç, aktorja e cila tek ne është bërë e njohur në serialin Ezel, me interpretimin e saj në rolin e të dashurës së personazhit kryesor të filmit, ‘Bade’ është dënuar me një vit e 8 muaj burg. 32 vjeçarja akuzohet për shpërndarje droge, kjo pasi gjatë një operacioni policor në një klub nate në […]

January 31st, 2017 | Posted in Info,Seriale | Read More »

Seriali ME FAL – Episodi 970

January 31st, 2017 | Posted in Seriale,Seriali ME FAL | Read More »

Maral – Episodi 1

January 31st, 2017 | Posted in Maral,Seriale | Read More »

=============
================================ ================================
loading...
===============================

Recently Commented