Info

‘Hyrem’ në lidhje të re dashurie me një aktor shumë të...

Janë dy emrat më të komentuar dhe më të paguar ndër serialet turke. Më në fund janë bërë bashkë dhe kanë nisur xhirimet e serialit...

Ju kujtohet Rosalinda?

Thalia është një nga këngëtaret dhe aktoret më të dashura latine. Ajo është bërë e njohur pas rolit të saj si ‘Rosalinda’. Thalia ndan në...

Almeda i jep shkas për xhelozi ‘Çënarit’, ja çfarë ka bërë...

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi është bërë shumë e përfolur në mediet rozë, pas lidhjes me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman. Në rrjete sociale, Almeda...

Seriali ME FAL

Fate Te Lidhura

Jetë, Dashuria nuk do fjalë

Trimi dhe e Bukura

video

Trimi dhe e Bukura – Episodi 62

http://www.dailymotion.com/video/x5u4dn4

Gjithcka per tim bire